تاریخ: 1396/11/01 - ساعت: 1:1

تولید و اشتغال 2 محور اساسی اقتصاد کشور


تولید و اشتغال 2 محور اساسی اقتصاد کشور
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۷ فروردین ۱۳۹۶
نویسنده: 7487

ناصر عبدی آذر با اشاره به شعار سال گفت: اشتغال کشور بر تولید تکیه دارد و اگر تولیدات داخلی را افزایش دهیم و رقابت پذیری را با توجه به کیفیت محصولات بالاببریم در کشور اشتغالزایی خوبی خواهیم داشت.

ناصر عبدی آذر رئیس شورای اسلامی استان تهران اظهارداشت: نگاه ویژه داشتن  به تولید و اشتغال مقدمه  تحقق اقتصاد مقاومتی است و فلسفه نام‌گذاری امسال از اهمیت اقتصاد مقاومتی است که در توسعه و پیشرفت جامعه اسلامی نقش مهمی دارد و همواره مسئولان باید آن را سرلوحه کار خود قرار بدهند.تولید و اشتغال 2 محور اساسی نام‌گذاری شعار امسال هستند که تحقق این دو محور باعث مرتفع شدن گرفتاری‌ها و مشکلات جامعه می‌شود.


 وی با بیان اینکه در سال­ های اخیر شاهد انجام اقداماتی در راستای بهبود وضعیت اقتصاد در جامعه  بوده ایم تصریح کرد:  یکی از اساسی ترین  مشکلات کشور بحث اقتصاد و معیشت مردم است به همین خاطر مقام معظم رهبری در سال های اخیر موضوع اقتصاد مقاومتی را برجسته کرده اند چراکه اقتصاد مقاومتی از زمان انقلاب اسلامی همواره با کردار و رفتارمردم کشورمان عجین گشته است  و مستلزم برداشتن گام های موثرتری است تا نتیجه اقتصاد مقاومتی را به خوبی شاهد باشیم.


 رئیس شورای اسلامی استان تهران همچنین ادامه داد :اشتغال کشور بر تولید تکیه دارد و اگر تولیدات داخلی را افزایش دهیم و رقابت پذیری را با توجه به کیفیت محصولات بالاببریم در کشور اشتغالزایی خوبی خواهیم داشت.


 عبدی آذر افزود :امسال نیز همچون سال های گذشته شوراهای اسلامی و روسای ادارات کشور باید توصیه‌های رهبری در مورد تحقق شعار سال را جدی گرفته و برای رونق تولید و اشتغال تلاش کنند اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال یک شعار نیست؛ بلکه دستور کار سال جاری است که از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شده است.


منبع: http://www.shoraha.org.ir

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین