تاریخ: 1396/11/02 - ساعت: 1:1

حواشی شورای اسلامی شهر گرگان


حواشی شورای اسلامی شهر گرگان
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۷ فروردین ۱۳۹۶
نویسنده: 2800

نایب رئیس شورای اسلامی شهر گرگان پس از تذکر چندین باره رعایت نظم جلسه توسط اعضای شورا، با برخواستن از صندلی و برای مدیریت صحن، اعضاء را به تعطیلی جلسه تهدید کرد.

به گزارش شهرایران، سیصد و شصت و ششمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر گرگان امشب در حال برگزار شد که سیدمحمد قدس‌مفیدی رئیس شورا در جلسه حضور نداشت و ریاست و مدیریت جلسه بر عهده مهران فدوی نایب رئیس شورا بود.

این جلسه که همانند بسیاری از جلسات گذشته شورا با غریب به 30 دقیقه تاخیر آغاز شد از حواشی خاصی برخوردار بود که بارزترین و قابل توجه‌ترین آن اعتراف نایب رئیس شورای اسلامی شهر گرگان نسبت به این مسئله بود که اگر نامه‌های رسیده به شورا توسط شهروندان و ارباب رجوع پیگیری نشود نامه‌ها گم خواهد شد و یا بدون اقدام بر روی میزهای اعضاء باقی می‌ماند.

این نکته در حالی دو بار توسط نایب رئیس شورا مطرح شد که یکی از شهروندان برای طرح مشکلات خود وارد صحن شورا شده بود و پس از اجازه نایب رئیس شورا، موضوعات و درخواست‌های خود را مطرح کرد و نایب رئیس شورا نیز اینگونه به شهروند پاسخ داد.

در بخش دیگری از این جلسه نیز زمانی که یکی از اعضای شورای اسلامی شهر گرگان با ارائه سند و مدرک به اعضاء، تخلف اجرای مناقصه‌ توسط رئیس شورا را مطرح کرد، این موضوع مورد انتقاد و بحث بین مخالفان و موافقان بحث قرار گرفت.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر گرگان نیز برای مدیریت جلسه و ارجاع موضوع مطرح شده به هیات رئیسه شورا و جلوگیری از همهمه و برهم خوردن نظم جلسه، اعضاء را به ترک و تعطیل کردن جلسه تهدید کرد.

این تذکرها و تهدیدها تا آنجا پیش رفت که نایب رئیس جلسه برای اثبات جدیت در تصمیم خود از صندلی خود برخواست و از اعضاء خواست نظم جلسه را رعایت کنند در غیر اینصورت جلسه را ترک و تعطیل خواهد کرد.

در اواسط جلسه نیز یکی از داوطلبان شرکت در انتخابات شورای اسلامی شهر گرگان که در نخستین دوره شورای اسلامی شهر گرگان نیز حضور داشته وارد جلسه شد و نایب رئیس شورا را خیرمقدم گویی به وی، این فرد را از اعضای سابق شورا و از پیشکسوتان دانست و بیان کرد که این فرد از اعضای دوره آینده شورا نیز خواهد بود.

این بیان آنچنان محکم و قاطع از سوی نایب رئیس شورای اسلامی شهر گرگان بیان شد که هنوز تائید صلاحیت داوطلبان شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای امسال به پایان نرسیده است.

گفتنی است این فرد از رجل سیاسی سرشناس و دارای رویکرد سیاسی اصلاح‌طلبی در استان گلستان است.

انتهای پیام/


منبع: http://golestan.farsnews.com

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین