تاریخ: 1396/10/30 - ساعت: 1:1

مسیر BRT خیابان جی اصفهان تا 15 روز آینده


مسیر BRT خیابان جی اصفهان تا 15 روز آینده
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۷ فروردین ۱۳۹۶
نویسنده: 8829

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان در خصوص بهره برداری مسیر BRT خیابان جي تا ۱۵ روز آينده گفت: با توجه به اينکه يکي از مشکلات هميشگي شهرهاي پر جمعيت معضل ترافيک است، احداث مسيرهاي BRT در جهت كاهش ترافيك بسيار مؤثر خواهد بود.

 به گزارش شهرایران، علیرضا صلواتی معاون حمل  ونقل ترافیکشهرداری اصفهان گفت: مسیرهای خط سامانه اتوبوس های تندرو مقدمه اي براي راه اندازي تراموا در آينده است و مردم باید بدانند خودرو دیگر وسیله رفاه نیست و همه بايد در سياست هاي فرهنگي خود تجديد نظر کنند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان در ادامه یادآور شد: طرح زوج و فرد از ۱۵ فروردین ماه سال جاری بار ديگر آغاز به کار کرده و از طريق دوربين هاي ثبت تخلف اعمال قانون انجام مي شود.

وی با اشاره فعال بودن دوربین های ثبت تخلف سرعت در سطح بزرگراه ها و معابر شهری، یادآور شد: با نصب اين دوربين ها کاهش چشمگير ميزان تصادفات رانندگي و تلفات ناشي از آنها هستيم.

صلواتی از بهره برداری مسیر BRT خیابان جی تا ۱۵ روز آينده خبر داد و گفت: با توجه به اينکه يکي از مشکلات هميشگي شهرهاي پر جمعيت معضل ترافيک است، احداث مسيرهاي BRT در جهت کاهش ترافيك بسيار مؤثر خواهد بود.

وی با بیان اینکه در شهر اصفهان بعضی از تمهیدات ترافيکي و اصلاح هاي هندسي در حال انجام است، افزود: در حال حاضر خيابان شيخ بهايي از محور شرق به غرب به صورت يکطرفه مي باشد و تردد خوردوها در خيابان منوچهري به صورت دو طرفه انجام مي شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان این نوید را به شهروندان داد که طی چند روز آينده خيابان شهيد آيت الله خراساني( ادامه خيابان فرشادي از باغ گلدسته تا استانداري) به بهره برداري مي رسد.

وی تاکید کرد: همه این اقدامات نوید بخش ایجاد ترافيک آرام و روان در شهر اصفهان خواهد بود.

انتهای پیام/


منبع:

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین