تاریخ: 1396/11/01 - ساعت: 1:1

کمبود 60 پایگاه چند منظوره مدیریت بحران در مشهد


کمبود 60 پایگاه چند منظوره مدیریت بحران در مشهد
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۹ فروردین ۱۳۹۶
نویسنده: 8829

سرپرست ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد گفت: مشهد به ایجاد 60 پایگاه چندمنظوره مدیریت بحران نیاز دارد.

به گزارش شهرایران ، امیر عزیزی گفت: 14 پایگاه چند منظوره مدیریت بحران توسط شهرداری مشهد احداث شده و در زلزله اخیر مورد استفاده شهروندان قرار گرفت اما با توجه به حضور جمعیت 3 میلیونی مجاوران و انبوه زائران در این کلانشهر، ضرورت دارد این پایگاه های بحران افزایش یابد.

وی در ادامه بیان کرد: مشهد مقدس نیازمند احداث 60 پایگاه چند منظوره مدیریت بحران است تا در مواقع لزوم در اختیار مردم قرار گیرد. 

سرپرست ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد عنوان کرد: ضرورت دارد اعتبارات دولتی برای ساخت این تعداد پایگاه بحران اختصاص یابد.

عزیزی ادامه داد: هم اکنون نیز هر منطقه شهر از یک پایگاه چند منظوره مدیریت بحران برخوردار است، گرچه پاسخگوی حجم انبوه تقاضاها نیست.

وی به اسکان 35 هزار نفر از شهروندان در پایگاه‌های چندمنظوره مدیریت بحران و سالن‌های ورزشی شهرداری به دنبال زلزله اخیر اشاره کرد و گفت: شهردار مشهد در راس ستاد مدیریت بحران شهرداری بر امور نظارت داشته و شخصا دستورات لازم را صادر می‌کند.

سرپرست ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد بیان کرد: ستاد مدیریت بحران شهرداری مشهد در هماهنگی کامل با ستاد مدیریت بحران شهرستان مشهد و استان خراسان رضوی فعالیت می‌کند.

انتهای پیام/


منبع:

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین