تاریخ: 1396/10/28 - ساعت: 1:1

تأیید صلاحیت کاندیداهای شوراها از 17 فروردین آغاز می‌شود


تأیید صلاحیت کاندیداهای شوراها از 17 فروردین آغاز می‌شود
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۴ فروردین ۱۳۹۶
نویسنده:

رئیس هیأت عالی نظارت بر انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستاهای استان اردبیل گفت: تأیید صلاحیت کاندیداها پس از استعلام چهارگانه از مراجع ذیصلاح از 17 فروردین‌ ماه آغاز می‌شود.

رضا کریمی در گفت‌و گو با شهرایران، اظهار کرد: بعد از سپری شدن مرحله ثبت‌نام کاندیداهای شوراهای شهر و روستا، تأیید صلاحیت این افراد از 17 فروردین ماه آغاز می‌شود تا در مرحله بعد تأیید صلاحیت‌ها به اطلاع داوطلبان برسد.


وی تصریح کرد: در فرصت تعیین شده کاندیداهای رد صلاحیت شده فرصت اعتراض دارند و ما پیش‌بینی می‌کنیم تا اوایل اردیبهشت ماه تأیید صلاحیت نهایی کاندیداهای پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستای استان اردبیل را شاهد باشیم.


رئیس هیأت عالی نظارت بر انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستاهای استان با بیان اینکه تمام فرآیند انتخابات 29 اردیبهشت ماه به شکل منسجم و با رعایت قوانین و مقررات انجام می‌شود، گفت: بعد از سپری شدن مراحل مختلف تبلیغات انتخاباتی، کاندیداهای پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا از 21 تا 27 اردیبهشت ماه انجام می‌شود تا روز 29 اردیبهشت ماه شاهد حضور شکوهمند مردم در پای صندوق‌های رأی باشیم.


کریمی افزود: مردم در انتخابات 29 اردیبهشت ماه بدون نگاه حزبی، جناحی و سیاسی تنها با دلبستگی تمام به آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی در پای صندوق‌های رأی حاضر شده و بار دیگر با آرمان‌های امام و انقلاب تجدید بیعت می‌کنند.


نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: انتخابات شوراها به دلیل گستردگی و شرایط خاص از اهمیت بالایی برخوردار است و مشارکت بالای مردم می‌تواند زمینه خوبی را فراهم کند تا مردم با دلبستگی و مشارکت بیشتر نسبت به تعیین سرنوشت خود به شکل آگاهانه اقدام کنند.


انتهای پیام/


منبع:

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین